• Новак
Nilfisk Влажни/Сува 2 Двојно Криви Алуминиум Стапче за VHS255

Nilfisk Влажни/Сува 2 Двојно Криви Алуминиум Стапче за VHS255

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

Nilfisk Влажни/Сува 2" Двојно Криви Алуминиум Стапче за VHS255 - Двојно Криви Стапче им помага на чистење тешко да се постигне места.Алуминиумска конструкција е издржлив, и да се залага за честа употреба. 2"В За употреба со Nilfisk VHS255 Влажни/Сува правосмукалка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување,

УКИНА Разно.предмети во 2 најголемиот Дел кантите.MOUTING Вол или во прилог на дното на BOWMAN PS0190212 единица.Ја

DEN 3264.00