• Новак
Beardoptima Елементарен Брада Масло за сите Видови на Брада | Омекнува и Nutrifies Лицето Коса | Содржи Витаминот Е Помага во Намалување на Брада Иритации | 1 FL МЛ / 30ML

Beardoptima Елементарен Брада Масло за сите Видови на Брада | Омекнува и Nutrifies Лицето Коса | Содржи Витаминот

DEN 672.00

Достапност
Достапно за нарачка

ЗБОГУМ ЧЕША & ПРВУТ : Брада првут и чешање се нешто од минатото со нашата Премиум Брада Масло.Секоја шише содржи сите природни, органски состојки.Елементарен брада масло остава вашата брада негувани и условени, секојдневно.ЧИСТА ПРИРОДНА КАПКИ : Со нашите Елементарен Брада Масло, вие сте слободни да стилот, формата, и го скроти вашата брада и мустаќи, без никакви несакани мириси.Нашите брада масло содржи етерични масла да придавам влогови, се лекува и состојбата на кожата.Растенијата екстракт композитни на маслиново лицето коса и moisturizes.Тоа ги охрабрува мека и здрава-во потрага брада на било која должина.НЕКА РАСТЕ : Види вашиот лицето коса се развива во стил.Сакате здрав и дебели целосна брада?На елементарен Брада Масло е почетокот и крајот на здрава брада.СОСТОЈКИ : Направени со висок квалитет на Ориз трици масло, јојоба, сублимат на маслиново масло, грозје семе масло, ливада-пена семе на нафта.За најдобри резултати, користете најмалку износот е можно да се добие сјај и држете сте во потрага за.го намалува сувост и грубост.ПАК НЕКОИ ГЛАВИ : Ова брада масло продира директно на фоликул овозможувајќи за подобро брада раст на косата од коренот.Нашите брада масло содржи Витамин Е да се помогне во намалувањето на јадеж брада, додека одржувањето на влага во текот на целиот ден долго.Нашите негување брада масло промовира раст на косата и посилни насоки.Витаминот Е помага во намалување на брада иритации, како flakiness и кршливи косата, додека промовирање на здрав раст на косата и неспокојот, помалку нервозни брада.НАПРАВЕНА ЗА МАЖИ : што им е Специјално формулиран за да омекне и состојба на бради и смирување на кожата под со моќни природни масла.Тоа beefs до корените и густо, со брада.НЕМА ПОВЕЌЕ НЕРВОЗНИ, лошо напишан БРАДА : Брада чешање е најчесто предизвикана од иритација или сувост на кожата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат