• Новак
Про-Делови Нови Замена PP236 Photocell Грејачи за Реди Ремингтон Господар Knipco DESA M16656-24

Про-Делови Нови Замена PP236 Photocell Грејачи за Реди Ремингтон Господар Knipco DESA M16656-24

DEN 376.56

Достапност
Достапно за нарачка

PP236 Photocell Грејачи се Вклопува многу Реди, Desa модели.Photocell Собранието треба да се користи со 104068-02 палење контрола одбори на нафта отпуштен грејачи.DESA : Дејтон, Knipco, Koehring, Господар, Реди, Ремингтон, Артикли, и TSC : (PP236, M16656-23, M1665623, M16656-24, M1665624, M16656-21).ВРВ : Pro Temp, Господар, Ремингтон, Топлина-Поток, вреден работник, Топлина Биче & Sun Stream : (71-016-1010, 710161010).Заменик #'s : (21925, 1 PP236-MP4, 1 PP236 MP4).Одговара на Модели : РЕДИ R110 A, R110 B, R110 BT, R110 C, R110 CT, R110 D,R110 DT, R115, R115 C, R115 DR, R115 T, R150 E,R155 A, R155 B, R155 C, R155 D, R165 A, R165 AT,R165 CT, R165 DT, R200 A, R200 AT, R200 B, R200 BT,R40, R40 T, R50 BT, R55 B, R55 BT, R55 BTA, R55 C,R55 CT, R60, R60 A, R60 H, R70 DT РЕМИНГТОН B110 A, B110 B, B110 BT, B115, B155 CT, Б 115 DT,B115 T, B155 T, B165 A, B165 AT, B165 CT, B165 DT,B200 AT, B200 BT, B50 A, B55, B55 BT, B55 BTA,B55 CT, B70 DT, B70 ET.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат