• Новак
910-156-251-00 ClearOne CHATAttach Проширување Комплет

910-156-251-00 ClearOne CHATAttach Проширување Комплет

DEN 3345.36

Достапност
Достапно за нарачка

Еден од 12' линк кабел со intergrated напојување конекција, адаптер со меѓународните моќ клипови.Вклучува Кабли, Напојување и Quick Start Водич за.Ажурирање Ttwo (2) CHATt 150 Ddevices да CHATt Attach.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат