• Новак
10k Злато Дијамант Акцент Прстен

10k Злато Дијамант Акцент Прстен

DEN 3016.80

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 10k бела златен прстен со полиран финиш и дијамант акценти во цигански амбиент.Увезени.Сите наши дијамант добавувачи се потврди дека тие се во согласност со Kimberley Процес за да се обезбеди дека нивната дијамантите се конфликтот слободни.Карат тежина наведени се вкупно за сите камења.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат