• Новак
KaiDengZhe 4pcs 4LED Сина Ултра Тенок Синхронизација Функција Автомобил Камион Планината Површината Претпазливост Итни Светилник Опасност Флеш Предупредување Strobe Светли?

KaiDengZhe 4pcs 4LED Сина Ултра Тенок Синхронизација Функција Автомобил Камион Планината Површината Претпазливост

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Suitful】Универзалната за 12-24 V сите Автомобил, Off road возило,atv настана,камион,инженеринг возила(багер,treedozer,патот ролери, булдожер,кран и рударски камион итн.).За специјално возило(оган мотор,полициски автомобили,спасување возилото,комуникација возило,воена команда возило) мотокар,возови,брод,морски,автобус,и тенкови. 【Дизајн】 Ултра тенок и водоотпорен дизајн, Висок Квалитет на Алуминиум легура Водоотпорен PC Леќа, подобро дисипација на топлина перформанси, бескрајни можности за монтажа.Многу Издржливи и Корисни. 【Модели】 18 различни трепка модели, Минатата шема меморија се потсетиме.Нема загадување, никаква бучава, никакви електронски пречки и поефикасно.Најновите 3-та Генерација на Висока Моќ strobe светлина, 2 пати Посветла од другите. 【Installtion】 3 жици врска : Црна за Негативни, Црвена за Позитивни, Жолт кабел позитивна промена трепка режим. (Кога жолта линија допира црвена линија, режимот ќе се промени.Кога жолта линија е пуштен на слобода, владата е фиксна.). 【Обезбедување на квалитет】 На висок интензитет на трепка држи вашиот возите безбедно и слободни од сообраќајна несреќа.Ве молиме да се купи со доверба.РИЗИК 100% пари гаранција за враќање.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат