• Новак
W Автоматско Интелигентен Робот Smart Кат Убедливо Чистење Mopping Почиста Машина со Далечински Управувач,за Миленичиња Коса, Тепих Тешко Кат kshu ZJ666

W Автоматско Интелигентен Робот Smart Кат Убедливо Чистење Mopping Почиста Машина со Далечински Управувач,за

DEN 2783.76

Достапност
Достапно за нарачка

Простор Isolator : тоа блокови област со испраќање на специјален инфрацрвен сигнал за да се спречи почиста од внесување на некои непотребни области(3/5/7m спектар опционално),2,4 G Безжичен Далечински Управувач,со далечински управувач за да ја прилагодите брзината, да закажете состанок, итн.Ако имате било какви прашања или други проблеми, ве молиме контактирајте со сервисот во времето, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга""добредојдовте на нашиот shop Happy шопинг!Произведено во Кина за обезбедување квалитет!Сите наши производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето. 30 степен).Има повеќе функции : правосмукалка чистење, mopping, стерилизирање, автоматско полнење, резервација за чистење, итн.8 V 2200m Ah Li-ion battery Space Isolator Батерија : 2 * 1. Поради светлосни ефекти / средини, осветленост на дисплејот прилагодувања, итн.Супериорен Качување Способност : опремени со ЏИП underpan и добра тркала лесно да се искачи на падините(Max.Спецификации : Применливост : кратка коса тепих, дрво кат, тешко кат, керамички плочки, итн. "Добредојдовте на нашиот shop Happy shopping All производи во оваа продавница се проверуваат и тестираат, и може да се купи со доверба.Усвојување на RF далечински управувач технологија и LED дисплеј.Номинална Моќност : Номинална Напон на Докинг Станица : 19 VRated Напон на Далечинскиот Управувач : 3 VRated Напон на Просторот Isolator : 3 VFirst Полнење Часови : 8 hours Charging Часа : за 4-5 hours Working Часа(по целосно полнење) : 120-150mins Wireless Далечински : инфрацрвен далечински control RC Примање Емитува Растојание : ≥7m Robot Батерија : вграден-во 1 * 14.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чистење Робот Интелигентни Убедливо Робот Домаќинство Четка Избрише Подот Ултра-Тенок GPS Навигација за Автоматско

За бојата разликата дека : Сите производи се реални, ве молиме обидете се да се направи боја блиску до ре�

DEN 1579.20