• Новак
Професионален Ранец Вакуум - Џони Vac JVT1 - со Комплетна Алатка за Поставување HEPA - 30' (9 м) Моќ Кабел - Перница Рамо Ремени & Половината Појас

Професионален Ранец Вакуум - Џони Vac JVT1 - со Комплетна Алатка за Поставување HEPA - 30' (9 м) Моќ Кабел

DEN 852.00

Достапност
Достапно за нарачка

Моќта и едноставноста на италијански дизајн се придружи во оваа комерцијални ранец со правосмукалка.Нудат моќни ранец перформанси со тежина од само 10.5 lb.Овој ранец вакуум е лесно да се користи во речиси секој објект со своите лесни, ергономски дизајн, и специјални алатки за да го прилагоди за чистење искуство.Исто така, JVT1 зголемува оператор удобност со ергономски вакуум подигнат дека дистрибуира тежина на организаторот, а колковите наместо назад.Кат, Тепих, Прашина, Текстил Четки &Пукнатина алатка.HEPA Хартиена Кеса. 4 Фази Филтрација. 30' Моќ Кабел.Моќта и едноставноста на италијански дизајн се придружи во оваа комерцијални ранец со правосмукалка.Нудат моќни ранец перформанси со тежина од само 10.5 lb.Овој ранец вакуум е лесно да се користи во речиси секој објект со своите лесни, ергономски дизајн, и специјални алатки за да го прилагоди за чистење искуство.Исто така, JVT1 зголемува оператор удобност со ергономски вакуум подигнат дека дистрибуира тежина на организаторот, а колковите наместо назад.Тоа, исто така, има прирачник прекинувач за да се подобри квалитетот на работната со овој вид на единица.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чистење Робот Интелигентни Убедливо Робот Домаќинство Четка Избрише Подот Ултра-Тенок GPS Навигација за Автоматско

За бојата разликата дека : Сите производи се реални, ве молиме обидете се да се направи боја блиску до ре

DEN 1579.20