• Новак
Paxanpax VB198 Компатибилен Хартија Вакуум Кеси за Electrolux 'E26/E26N' Aqualux, Electrojet, Masterlux, Twinstream Z76 Серија (Пакување од 5), Кафеава

Paxanpax VB198 Компатибилен Хартија Вакуум Кеси за Electrolux 'E26/E26N' Aqualux, Electrojet, Masterlux, Twinstream

DEN 2304.00

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет од 5 замена на висока ефикасност не-оригинална хартија за правосмукалки. [Дизајниран за вашиот вакуум] Компатибилен со Electrolux 'E26/E26 N' Aqualux, Electrojet, Masterlux, Twinstream Z76 Серија. [Висок Квалитет] Подолго употреба живот од редовните хартија за правосмукалки. [Доверба] Paxanpax е бренд можете да им верувате со над 60 години искуство во правење на квалитетни производи. [Совршено се Вклопуваат] Paxanpax дел број VB198 еквивалент дел број 439591009, 50000650213, 9001969287. Пакет од 5 замена на висока ефикасност не-оригинална хартија за правосмукалки, [Дизајниран за вашиот вакуум] Компатибилен со Electrolux 'E26/E26 N' Aqualux, Electrojet, Masterlux, Twinstream Z76 Серија, [Висок Квалитет] Подолго употреба живот од редовните хартија за правосмукалки., [Доверба] Paxanpax е бренд можете да им верувате со над 60 години искуство во правење на квалитетни производи и., [Совршено се Вклопуваат] Paxanpax дел број VB198 еквивалент дел број 439591009, 50000650213, 9001969287.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат