• Новак
Paxanpax VB649 Компатибилен Хартија Вакуум Кеси за Morphy Ричардс Premair, Корисна, Моќ Шампион, Бура, Performair, Фузија, Семејство, Профил, домашни Миленици, Vinto Серија (Пакување од 5),

Paxanpax VB649 Компатибилен Хартија Вакуум Кеси за Morphy Ричардс Premair, Корисна, Моќ Шампион, Бура, Performair,

DEN 473.52

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет од 5 замена на висока ефикасност не-оригинална хартија за правосмукалки. [Дизајниран за вашиот вакуум] Компатибилен со Morphy Ричардс Premair, Корисна, Моќ Шампион, Бура, Performair Семејство, Фузија, Семејство, Профил, домашни Миленици, Vinto Серија. [Висок Квалитет] Подолго употреба живот од редовните хартија за правосмукалки. [Доверба] Paxanpax е бренд можете да им верувате со над 60 години искуство во правење на квалитетни производи. [Совршено се Вклопуваат] Paxanpax дел број VB649 еквивалент дел број 35587. Пакет од 5 замена на висока ефикасност не-оригинална хартија за правосмукалки, [Дизајниран за вашиот вакуум] Компатибилен со Morphy Ричардс Premair, Корисна, Моќ Шампион, Бура, Performair Семејство, Фузија, Семејство, Профил, домашни Миленици, Vinto Серија, [Висок Квалитет] Подолго употреба живот од редовните хартија за правосмукалки., [Доверба] Paxanpax е бренд можете да им верувате со над 60 години искуство во правење на квалитетни производи и., [Совршено се Вклопуваат] Paxanpax дел број VB649 еквивалент дел број 35587. Погоден за следните апарати : Morphy Ричардс 73154, 73155, 73158, 73164, 73168, 73169, 73178, 73179.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат