• Новак
NCONCO 6-Инчен Када Затка Силикони Туш Мозоци Приклучок за Кујна Бања Перење

NCONCO 6-Инчен Када Затка Силикони Туш Мозоци Приклучок за Кујна Бања Перење

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Широко се користи во кујна, тоалет, перење и така натаму.Перат и еднократно; Лесен за употреба и да ги отстраните.Ефикасно печат вашиот тоне или кади без тешки истекување.Изработени од квалитетна мека, флексибилни и издржливи силиконски материјал.Одговара на повеќето садопери, бања тоне, кади и слично.Спецификација : Точка Име : Силикони Мозоци Plug Material : Silicone Product Дијаметар : 15cm / 6"Боја : Бела, Сина, Сива, Црна и бела (Изборен)Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Ви благодариме за вашето разбирање, убав ден!Пакетот Вклучува : 1 x Када Затка.

Спецификацијата

Item Name:
Silicone Drain Plug
Material:
Silicone
Product Diameter:
15cm / 6
Color:
White, Blue, Grey, Black (Optional)
Please allow 1-3cm (0.4-1.18) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting. :
Thank you for your understanding, nice day! :
Package Includes:
1 x Bathtub Stopper :

Со стоката дадена додека купуваат