• Новак
Premier 1 Парче Urostomy Торбичка Precut 1-1/2 со Flextend Бариера - 5 Едни / Кутија

Premier 1 Парче Urostomy Торбичка Precut 1-1/2 со Flextend Бариера - 5 Едни / Кутија

DEN 1262.40

Достапност
Достапно за нарачка

Се продава од Кутијата.Количеството на Кутија : 5 ЕД.Категорија : Едно Парче Уринарниот.Производ Класа : Ostomy.Premier 1 Парче Urostomy Торбичка со Precut Конвексни Flextend Бариера на Кожата, Еден Двострано Comfort Wear Панел и Лента Граница 1-1/2" Stoma Отворање, 9" L, Стандард, Транспарентен, Porous Крпа Лепило [ Продаваат од страна на Кутијата, Количина на Кутија : 5 ЕА, Категорија : Едно Парче Уринарниот, Производ Класа : Ostomy ].

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат