• Новак
XCQ Преносни Урина Торба,Удобност Урина Торба Истури Доказ Урина Колектор за Уринарна Инконтиненција Колектор Писоар Торба 1000ml (Големина : Машки) (Големина : Машки)

XCQ Преносни Урина Торба,Удобност Урина Торба Истури Доказ Урина Колектор за Уринарна Инконтиненција Колектор

DEN 1946.40

Достапност
Достапно за нарачка

* Врската помеѓу писоар и уринарниот цевка е фирма, без јаз, стабилна и не е лесно да падне, и на уринарниот цевка е задебелена и не е лесно да се наведнуваат.Тоа е едноставен и лесен за употреба крст на мозоци вентил. * Нашето Адвокатско писоар Комори се направени од Високо квалитетни и издржливи пластика која овозможува долг животен век на производот. * Медицински силиконски материјал, Голема флексибилност, кожата-friendly и повеќе кожа-пријателски, за да се обезбеди комфорт на корисникот. * Широк еластична бенд се користи,, кој не е лесно да се деформирани и е погодна за различни половината групи.Повторно употребливи, лесен за чистење.уникатен поместена rim создава подобро печат и зголемена удобност во споредба со типичен urinals.* Може да се чистат во автоматско миење disinfectors или рака изми, мазен материјал површини се обезбеди леснотија на користење и лесна за чистење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат