• Новак
Виткање Змија Коса Catcher Туш Мозоци Коса Заглави на Смена за Туш Вежба Када Када, Кујна и Бања Потоне 19.6 Инчен Pack 3

Виткање Змија Коса Catcher Туш Мозоци Коса Заглави на Смена за Туш Вежба Када Када, Кујна и Бања Потоне 19.6

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

【КОЛИЧКА за ДИЗАЈН】потрошувачка заглави на смена е дизајниран да биде свитлива, погодно за складирање и повторна употреба. 【ШИРОКА УПОТРЕБА】косата catcher лесно може да го дофати или отстрани наредени коса, храна, ѓубре и друг блокади. 【МЕКА ТЕЛО】туш потрошувачка е доволно мека и лесно може да се наведнуваат во многу видови за strainers и цевки. 【ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ】Ова ќе ви помогне да го решите вашиот проблем лесно, нема потреба да се ангажираат средства за чистење на високата цена. 【УПОТРЕБА ПОВОД】Кујна, тоалет тоалет & комунални тоне, кади,тушеви, и сите можни тоне итн.Мулти-заб пластични потоне змии може брзо и лесно да се отстранат пречките и деблокирање на блокирани цевки.Таа има добра флексибилност, може да се наведнуваат на различни филтри и цевки, може да се отстрани прашина остатоци, да се избегне проблемот на отстранување на цевка, и да ви даде лесен и брз начин.Побезбедно е и повеќе поекономична од токсични хемиски дренажа средства за чистење, не треба да се трошат скапи трошоци за работна сила, само ја вметнете во цевката, ротирање тоа да кука на блокадата, и повлечете ја надвор полека.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат