• Новак
Инвентар Правоаголник Labels/Налепници, 4 x 6, Флуоресцентни Розова, 500 Labels По Ролна (1 Ролна)

Инвентар Правоаголник Labels/Налепници, 4 x 6, Флуоресцентни Розова, 500 Labels По Ролна (1 Ролна)

DEN 1698.48

Достапност
Достапно за нарачка

Светла labels брзо идентификување производи или кодови.Табела врвот точење достапни акции броеви SL9506, SL9512 и SL9518. Ѕид точење достапни акции броеви LDM250, LDM450, LDM850 и LDM1250. 500 labels по тркалаат, 1 тркалаат по случај.Лесно да се напише на со пенкала или маркери.Етикети функција притисок осетлив постојан лепило.Светла етикети за брзо и лесно идентификување на пратки, палети, полици или кутии.Направен во САД!. 12-различна боја опции на располагање; изберете од 7-Редовни или 5-Флуоресцентни бои.Изберете од Правоаголници или Кругови во широк спектар на големини. 4 x 6 инчи Флуоресцентни Розова инвентар правоаголник етикети.Светла labels брзо идентификување производи или кодови.Табела врвот точење достапни акции броеви SL9506, SL9512 и SL9518. Ѕид точење достапни акции броеви LDM250, LDM450, LDM850 и LDM1250. 500 labels по тркалаат, 1 тркалаат по случај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат