• Новак
PENGHU LGDA 1000 Парови Само Лепило Точка Налепници Леплива Назад Прицврстување Точки Куки Циклуси Дискови Бела Налепници Круг Монети Налепница (Боја : 20mm 1000Pairs)

PENGHU LGDA 1000 Парови Само Лепило Точка Налепници Леплива Назад Прицврстување Точки Куки Циклуси Дискови

DEN 1912.80

Достапност
Достапно за нарачка

Спецификации : Дијаметар : 10мм/0.39 во, 15mm/0.59 во, 20mm/0.79 во.Количина : 1000 парови (1000 куки +1000 циклуси).Материјал : спојувањето, супер лепак.Мешавина категории : најлон, полиестер смеса.Пакетот содржи:1000 Парови x селотејп (10мм 15mm 20mm).Оваа двострано лепливи ленти преку високи-температура топла топи машина,лепак се топи во задниот дел на обичните лента и посебна лента, и потоа ставете слој од мрсна ослободување на хартија.Употреба : Ранци, чанти, чевли, капи, облека, електронски жица, полнач, печатење индустрија, вреќи за спиење, перници, авијација материјали, poncho, чадори, завеси, играчки, пакување, BMX јакни, екранот прибор , медицинска опрема, спортска опрема, индустриски материјали, DIY додатоци, бебе производи, воена производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат