• Новак
МОНЕТИ Бренд - Леплива Монети Кука и Јамка Само Лепило Точки, Водоотпорен (Бела, 15mm)

МОНЕТИ Бренд - Леплива Монети Кука и Јамка Само Лепило Точки, Водоотпорен (Бела, 15mm)

DEN 664.80

Достапност
Достапно за нарачка

342 Парови монети кука Лепак : Водоотпорен лепак.Спецификација : Боја : Бела Големина : 15mm Облик : Мал круг точки,се држи на мали објекти.Кука точки материјали : Најлон Appliction : Погодна за внатрешна и надворешна.Во училиште, знаење хартија картичката може да бидат прикажани на таблата ако користите кука точки.Во домот, може да се држи вашата интересна фотографија на ѕидот од леплива точки.Во канцеларијата, ако имаат кука парички, можете да го залепите совети картичка на вашиот фолдер за да се направи разлика на датотеки.Answer : ___________________________ Note : 1.Чувајте се далеку од децата. 2.Ако монети кука јамка не се држи на мазната површина,лепило ќе ослабне.Особено внимание на мрсна и Нечистотија на површината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат