• Новак
Hermitshell Тешко ЕВА Патување Случај за Fujifilm Instax Мини Линк паметен Телефон Печатач (Розово Злато)

Hermitshell Тешко ЕВА Патување Случај за Fujifilm Instax Мини Линк паметен Телефон Печатач (Розово Злато)

DEN 254.16

Достапност
Достапно за нарачка

Hermitshell Тешко Патување Складирање За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениците и гребнатини.Направени за да ги собере Fujifilm Instax Мини Линк паметен Телефон Печатач.Материјал : ЕВА , Внатрешна големина на : 5.3*3.7*1.9 инчи.За продажба е случај само (уред и додатоци се продаваат посебно).Hermitshell Тешко ЕВА Патување Случај за Fujifilm Instax Мини Линк паметен Телефон Печатач.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат