• Новак
JVSISM 96 Џебови Фото Албум на Камерата, Polaroid Кадар, SocialMatic Инстант Камери, Принтер Сребро.

JVSISM 96 Џебови Фото Албум на Камерата, Polaroid Кадар, SocialMatic Инстант Камери, Принтер Сребро.

DEN 2092.80

Достапност
Достапно за нарачка

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Држете 96 филмови вкупно.Овој албум содржи 16 поединечни страници со 3 внесува по страна [6 слики по страница], отвори како книга, за лесно прегледување.Одлично за зачувување и прикажување слики.ДИЗАЈН ЗА : Компатибилен со фотографии направени од страна на 9 8+ 8 90 70 26 25 7s 50-тите Камера, за Споделување на СП-2 / SP-1 Печатач, Polaroid Snap / Snap Притиснете / ПИК-Камера 300 / ZIP Печатач, Кодак ШУТ / Printomatic Камерата / / 2 HD Печатач, Prynt Џеб Печатач, кредитни картички, име картички и така натаму.ПОВЕЌЕ намени : Лесни и меки фото албум можете да ги носите со вас, покажете ја вашата најдобрите инстант филмови или како декорација во вашиот дом, погоден за свадби, ангажмани, graduations, бебе, фотографии, итн.Тоа е, исто така, подарок избор.СЕОПФАТНА : поклопецот на фото албум е многу силна и не е лесно да се солза.Овој албум усвојува ПВЦ честички внатрешното јадро, и транспарентност е до 99%.Тој ја обновува вистинска боја на фотографијата.УБАВА, Модерен и едноставен дизајн, практичен дизајн и исклучителна изработка комбинираат практичност со модата.JVSISM Спецификација : Боја : Симфониски silver Material : СТП+PVCSize : за 18.5 x 11.5 x 1.2 cm Package Содржина : 1 * Фото Album Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

Colour:
Symphony silver
Material:
PU+PVC
Size:
about 18.5 x 11.5 x 1.2cm
Package Contents:
1 * Photo Album :
Only the above package content, other products are not included. :
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.

Со стоката дадена додека купуваат