• Новак
BigTrend 14 во 1 Instax Мини 11 Додатоци одговара на Fujifilm Instax Инстант Филмската Камера (Бонбони)

BigTrend 14 во 1 Instax Мини 11 Додатоци одговара на Fujifilm Instax Инстант Филмската Камера (Бонбони)

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Она што Ќе Добиете за】 : 1 x Камера Случај со Рака, 1 x Албум(64 слики), 1 x леќа бришејќи платно, 1 x Марк пен,1 x Selfie Леќа, 2 x Агол Налепници, 5 x десктоп фото рамка, 4 x Обоени Филтри, 20 x ѕид виси рамки, 40 x Граница Налепница.Случајот е направен од мек СТП Кожа и магнетни затворање, мека внатрешниот дизајн, мазна чувство површината може целосно да се заштити вашиот fujifilm Камера.Приложените џеб е погодно за да ги зачувате фотографиите и други додатоци.Покрај тоа, таму??s не треба да се земе камера кога фотографирате.Прилагодливи рамо, рака може да ви помогне да одам на долг пат.На Fujifilm Instax Мини 11 камера во собата е совршен за : големи подароци за девојки, деца, пријатели, членови на семејството на родендени, свадби и сите празници (како што се Божиќ и Благодарност).По-продажбата на Услугата : Ние имаме професионална услуга за клиентите тим ви служи, обезбедување на бесплатни врати служба во рок од 365 дена .Ако имате било незадоволство со камерата, торба или додатоци, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за целосно враќање на средствата.Боја : Бонбони.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат