• Новак
Hearoo Фото Албум за 3 Инчен Филм - 96 Џебови Албум за Fujifilm Instax Мини 7s 8 8+ 9 11 25 26 50-тите и 70 90 Филм, Мини Линк Печатач, Мини LiPlay, Канон Ivy CLIQ, Polaroid, Кодак Инстант Печатење на Кам?

Hearoo Фото Албум за 3 Инчен Филм - 96 Џебови Албум за Fujifilm Instax Мини 7s 8 8+ 9 11 25 26 50-тите и 70

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

【КАПАЦИТЕТ】- мини фото албум може да се одржи 96 џебови 3 инчен фотографии во вкупниот број, со 3 слики по страницата.Пакет се Вклучени 1 x Мини Фото Албум.Има Hearoo Мини Фото Албум - Тоа е стилски и директен начин да се појавува на вашите скапоцени моменти!Карактеристики : МОДЕН ДИЗАЈН Тешко СТП капак и јасно ПВЦ внатрешна слика џебови се модата и издржливи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат