• Новак
Брат Вистински LC1053PKS Супер Висок Принос XXL Мастило Касети,Цијан, магента, жолта

Брат Вистински LC1053PKS Супер Висок Принос XXL Мастило Касети,Цијан, магента, жолта

DEN 1235.76

Достапност
Достапно за нарачка

Професионални инкџет печатење квалитет, што може постојано да се потпираат на за 1,200 страници*.Интелигентно конструиран да работи во лесна unison со вашиот Брат печатач.Брат Вистински мастило произведува богата, живописни графики, кои го издржат тестот на времето.Брат нуди еколошки одговорен начин за купувачите да се ослободите од Брат Вистински касети.Посета на производителот веб-сајт за да дознаете повеќе. *Прибл.страница приноси во согласност со ISO/IEC 24711. Боја На Мастило Кертриџ, Три Пак, Вклучува Цијан, Магента & Жолта.Супер Висок принос.До 1200 страници/кертриџ.Брат Вистински LC1053 PKS Супер Висок принос 3 pack боја на мастило касети.Подобри од инкџет печатење квалитет, што може постојано да се потпираат на до на 1.200 страници/кертриџ.Интелигентно конструиран да работи во лесна unison со вашиот Брат инк-џет печатач.Брат Вистински мастило произведува богата, живописни бои отпечатоци, кои го издржат тестот на времето.Брат Вистински LC1053 PKS е за користење со : MFC-J4310 DW, MFC-J4410 DW, MFC-J4510 DW, MFC-J4610 DW, MFC-J4710 DW, MFC-J6520 DW, MFC-J6720 DW, MFC-J6920 DW.Големина На : 1 Пакет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат