• Новак
PACITEK 910XL Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за HP 910 XL Црно Мастило Касети Комбо Компатибилен со OfficeJet 8025e 8035e 8025 8035 8028 8022 8020 Печатач

PACITEK 910XL Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за HP 910 XL Црно Мастило Касети Комбо Компатибилен со

DEN 2205.60

Достапност
Достапно за нарачка

✿【Пакет се Вклучени】Pacitek 910 XL мастило Касети Комбо Пакет вклучува 2 x 910 XL Црна Касети. ✿【Применливи HP принтери】HP 910 XL кертриџ работи со HP Office Jet 8010, 8010e, 8012e, 8014e, 8015, 8015e, 8018, 8022, 8022e; HP Office Jet Pro 8020, 8020e, 8024e, 8025, 8025e, 8028, 8028e, 8035, 8035e. ✿【910 XL мастило кертриџ страница принос】До 1200 страници на HP 910 XL Црно мастило касети( при 5% покриеност). ✿【Предности на PACITEK компатибилни, мастило касети】 Што има иста изведба како оригиналниот мастило касети, но во смисла на цена, нашите 910 XL мастило касети се пониски и економичен. ✿【Широко се Користи】 : Можете да го користите 910 XL мастило касети за HP принтери за на училиште, бизнис, или околу куќа - ги исполни Сите Ваши Потреби.PACITEK Дневни Печати Помошник Мастило касети Remanufactured 910 XL мастило cartridge Make сигурни дека вашиот печатач е следниот модел : HP 910 XL кертриџ работи со HP Office Jet 8010, 8010e, 8012e, 8014e, 8015, 8015e, 8018, 8022, 8022e; HP Office Jet Pro 8020, 8020e, 8024e, 8025, 8025e, 8028, 8028e, 8035, 8035e Product description Product име : PACITEK Remanufactured 910 XL мастило кертриџ replacement Color : 2 x црното 910 XLPrinter компатибилност : HP Office Jet 8010, 8010e, 8012e, 8014e, 8015, 8015e, 8018, 8022, 8022e; HP Office Jet Pro 8020, 8020e, 8024e, 8025, 8025e, 8028, 8028e, 8035, 8035e Page излез : 1200 страници на HP 910 XL Црно мастило касети( при 5% покриеност).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат