• Новак
MUNBYN Bluetooth Термички Етикета Печатач & Надворешни Ролни Етикета Носителот, 2 во 1

MUNBYN Bluetooth Термички Етикета Печатач & Надворешни Ролни Етикета Носителот, 2 во 1

DEN 4806.24

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. [Bluetooth или на USB Кабел] MUNBYN P129 Bluetooth Термички Печатач може да се префрлате помеѓу жичен и безжичен.Ако се направи најмногу од вашиот бизнис на вашиот телефон, P129 ќе се насочат на вашиот процес.Можете дури и може да започнете ја вашата бизнис со Мобилен телефон или таблет. (Bluetooth не е работа на Компјутери & лап-топ компјутери. ). [Заштедите Време и Пари] На P129 етикета печатач може да се печати превозот етикети, производ етикети, како и сите други етикети дека сопственици на мали бизниси може да ви треба.На Labelife софтвер им помага да се создаде и печатење на налепници и етикети за паметни телефони или компјутери.Нема повеќе да се намали и да се залепи.Само лупам и стап, и да заборавите за традиционалните инк-џет печатари. [Супер Компатибилност] MUNBYN Bluetooth Превозот Етикета Печатач 203 DPI и 150mm/s ги задоволи повеќето големи платформи потребите и компјутерски системи (Windows, Mac и Linux).За Bluetooth печатење, треба да ја преземете етикета на платформа и вчитување на софтверот за печатење. [Нов Дизајн] MUNBYN P129 не само што е Bluetooth печатење функција, но, исто така, има една рака држи дизајн.Тоа тежи 0.76 кг, навистина преносни за печатење.На отвори/затвори дизајн на печатачот лебди помага да се спречи случајно повреди. [Професионална Поддршка] MUNBYN има силна поддршка на корисниците на тимот, па вие не мора да се грижите за печатач за поставување и производ прашања.MUNBYN посветен технички тим ќе ги реши сите ваши проблеми (преку е-маил, телефон, remote desktop, итн.).MUNBYN Bluetooth Термички Етикета Печатач & Надворешни Ролни Етикета Носителот, 2 во 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат