• Новак
Oxford 01461 Пластични Индекс на Картичка Датотека, 400 Капацитет, 6 1/2w x 4 7/8d, Црна

Oxford 01461 Пластични Индекс на Картичка Датотека, 400 Капацитет, 6 1/2w x 4 7/8d, Црна

DEN 150.96

Достапност
Достапно за нарачка

Се продаваат како 1 Секој.Посебен ритам во врвот на капакот да се одржи картичка исправена.Зачекори кат дизајн за лесен пристап.Безбедна предвремени затворање.Црна индекс на картичка кутија.Може да се одржи до 400 карти.Посебен ритам во врвот на капакот има картичка во исправена позиција за раце бесплатно гледање.Зачекори кат дизајн овозможува лесен пристап до cards (картички се продаваат одделно).Безбедна предвремени затворање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат