• Новак
3 Вилица Имајќи Puller Опрема Extractor, Пилот Имајќи Puller Черупка Опрема Extractor Тркала Имајќи Puller Тешки Автомобилската Машина Алатка за Полнење за Мотоцикл Автомобил Авто

3 Вилица Имајќи Puller Опрема Extractor, Пилот Имајќи Puller Черупка Опрема Extractor Тркала Имајќи Puller

DEN 910.08

Достапност
Достапно за нарачка

【Производ функција】3-вилицата опрема puller може да се користи за да се размонтираат водич лежишта, пумпа за лежишта, четки, и сите ракав лежишта со дијаметар од 0.6 во 1-1/2in (16mm-38mm). 【Одличен квалитет】лого puller е направен од силна јаглероден челик, црна оксидација третман, висока цврстина, фалсификувани термички обработени челик канџи, и долг животен век. 【Три-вилицата дизајн】Три-вилицата дизајн, рамномерен притисок, избегне имајќи штета, и да се обезбеди стабилност во употреба.Со нашите три-вилицата имајќи puller, можете да бидете добар помошник за тешки задачи. 【Силно влечење на сила】три-вилицата puller има здрав структура дизајн, и мал клуч може да се претвори малку да се генерираат силни влече сила, која е најмногу пазарот на енергија.Пакетот вклучува : 1 x имајќи puller, 1 x додатоци. 【Широко се користи】3-вилицата автомобилот внатрешна имајќи puller опрема puller е погодна за автомобилски flywheels, мотоцикл тркала, велосипед тркала, пумпа за лежишта, генератор лежишта, машина за лежишта, итн.Погоден за 16-45mm / 0.6-1.8 во внатрешниот дупка.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Имајќи Puller Материјал : Јаглероден Челик Боја : Црна Вкупна Должина : Околу. 220mm/8.66 во Ширина : Прибл. 100mm/3.94 во Тежина : Околу.816g/28.8 оз Погоден за 16-45mm / 0.6-1.8 во внатрешниот дупка Пакет Листа : 1 x Имајќи Puller 1 x Монтирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат