• Новак
Хидраулична Опрема Puller и Имајќи Вилица Одвоите 10 Поставите Тон за Полнење,Jikkolumlukka

Хидраулична Опрема Puller и Имајќи Вилица Одвоите 10 Поставите Тон за Полнење,Jikkolumlukka

DEN 9983.52

Достапност
Достапно за нарачка

Состојба : Нова (**Случај може да се разликуваат**).Тип : Хидраулична Опрема Puller и Имајќи Вилица Сепаратор Сет.Спецификација : 1).Совршен сет за широк спектар на влечење работни места, 2).Исто така, може да се користи одделно или со други pullers информатички алатки 3).Капка фалсификувани & топлина третираат.Количина : 1 x Хидраулична Опрема Puller и Имајќи Вилица Сепаратор Сет. 10 Тон Хидраулична Опрема Puller и Имајќи Вилица Сепаратор Поставите Професионални Комплет Совршен сет за широк спектар на влечење работни места, исто така Може да се користи одделно или со други pullers информатички алатки Капка фалсификувани & топлина третираат Хидраулични ram меморија : 10 Тон 3pc 4" опрема puller вилици 3pc 6" опрема puller вилици 3pc 8" опрема puller вилици 1pc близнак главата адаптер (за користење како 2 вилица puller) 1pc имајќи separator : 3/4" - 4-1/8" 1pc продолжување род 1" x 2" долго 1pc продолжување род 1" x 4" долго 1pc јарем адаптер 2pc главниот прачки и 2pc продолжување прачки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Qiilu Слајд Чекан Отстранување Алатка за Полнење 5pcs Внатрешни Надворешни Опрема Имајќи Puller Поставите Отстранување

Лого отстранување алатка сет е идеален за влечење брзини, лежишта, надворешниот трки, маснотии прскалки

DEN 1679.76