• Новак
Издржливи 2 Вилица Имајќи Puller Поправка Алатка за Пумпа Имајќи Поправка

Издржливи 2 Вилица Имајќи Puller Поправка Алатка за Пумпа Имајќи Поправка

DEN 1656.00

Достапност
Достапно за нарачка

На pullers е доста флексибилни, е добра алатка за поправка, и може да ви донесе повеќе погодност.Направени од легиран челик, puller е цврсти и трајни, не е лесно да се скрши, а има долг животен век.Има resonable дизајн, двете вилици, може лесно контрола на запчаниците и лежишта, а потоа се повлече од нив.Погоден за разни места, како што се пумпа имајќи генератор лежишта, механички лежишта, итн.Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со мир на умот.Предмет Тип : 2 Вилици, Имајќи Puller 150mm Product Материјал : Алуминиум steel Product Боја : Silver Product Спецификации : Прибл. 150mm / 5.9 in Single Тежина : Околу.1040 g / 36.7 oz Scope на Примена : Авто поправка, поправка на машина, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат