• Новак
Оска Puller, Погодно Демонтажа Лесно Складирање Едноставна Операција Задната Оска Имајќи Puller Мал Компактен за Автомобилот за Дома за Автомобил

Оска Puller, Погодно Демонтажа Лесно Складирање Едноставна Операција Задната Оска Имајќи Puller Мал Компактен

DEN 1427.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЛЕСНО ДЕМОНТАЖА : задната оска имајќи puller може да се расклопуваат лесно и може да се користат со доверба.ЦВРСТИ и ИЗДРЖЛИВИ : задната оска имајќи puller е изработена од јаглероден челик материјал, кои се трајни и издржливи, на состанокот на вашата дневна одржувањето на возилото потреби.ПАКЕТ ГОЛЕМИНА : пакетот вклучува 1in 1 7/8in, 1 5/16in 2 3/8in и 1 3/8in 2 7/8in да одговара на внатрешниот дијаметар од главните имајќи цевка.ЛЕСНО за ЧУВАЊЕ : На задната оска имајќи puller е опремен со школка за поедноставено чување и тренспорт.ЕДНОСТАВНА ОПЕРАЦИЈА : Операцијата е едноставен и лесен, со лого puller може да се користи без комплициран процес.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат