• Новак
Yctze 3Pcs Задната Оска Имајќи Puller Сет, Оска Puller Алатка Extractor Инсталерот да поставувате Различни Големини Отстранување Алатка за Автомобилската

Yctze 3Pcs Задната Оска Имајќи Puller Сет, Оска Puller Алатка Extractor Инсталерот да поставувате Различни

DEN 1380.00

Достапност
Достапно за нарачка

Поле на примена пакет пакетот вклучува 1in 1 7/8in, 1 5/16in 2 3/8in и 1 3/8in 2 7/8in да одговара на внатрешниот дијаметар од главните имајќи цевка.Ве молиме бидете внимателни пред да нарачате е тоа соодветно.На задната оска имајќи puller е лесно да се размонтираат и се соберат, и може да се користат со доверба.Јаглероден челик материјал задната оска имајќи puller алатка усвојува висока јачина на јаглероден челик структура, висока цврстина, висока цврстина, не е лесно да се деформира или попуштат, силна, и не ' рѓа, која може да се обезбеди најдобра издржливост.Доаѓа со алатница Сите алатки се спакувани во кутија за да помогне да се заштитат комплет и да се обезбеди дека нема да бидат оштетени за време на транспортот.Покрај тоа, таа ќе биде поставена во централизиран начин, и не е лесно да се изгуби.Тоа, исто така, ги чува сите алатки во функција.може да се организираат и користат многу погодно.Професионална продукција задната оска имајќи puller е професионално да се произведува.Тоа претрпе голема квалитет и безбедност перформанси тестови, софистицирани производство, одличен квалитет, високо ниво на точност и веродостојност.Повеќе професионални Yctze производи биле тестирани и се со висок квалитет.Ве молиме да бидат сигурни да се купуваат и користат.Yctze, обезбедува професионални услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања, може да се побара од оддел за обезбедување на квалитет (на Клиент прашања & одговори) во секое време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат