• Новак
Qiilu Слајд Чекан Отстранување Алатка за Полнење 5pcs Внатрешни Надворешни Опрема Имајќи Puller Поставите Отстранување Алатка Опрема Имајќи Puller Сет

Qiilu Слајд Чекан Отстранување Алатка за Полнење 5pcs Внатрешни Надворешни Опрема Имајќи Puller Поставите Отстранување

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лого отстранување алатка сет е идеален за влечење брзини, лежишта, надворешниот трки, маснотии прскалки, и масло фоки и повеќе.Сет содржи 1 компјутер 3lb.Слајд Чекан, 1 компјутер конвексни завртка конекција, 2 парчиња Int.тројно puller, 1 компјутер Лок.тројно нога puller.Големина На : Мали Внатрешни Puller Дијаметар : Прибл.15-40mm/0.6-1.6 во; Големи Внатрешни Puller Дијаметар : Прибл.30-100mm/1.2-3.9 во; Надворешна Puller Дијаметар : Прибл.15-120mm/0.6-4.7 во.Направен од цврсто јаглероден челик легура и хром vanadium челични компоненти, puller поставите можат да го издржат случајно капки и години на тешки употреба, без напукнување или rusting.Совршен за професионални и DIY Употреба.Доаѓа со трајно чување, можете уредно се соберат на алатки и лесно да се донесе до каде ви се допаѓа.Купи со доверба!Ние нудиме на 365-Ден гаранција и доживотна поддршка.Ако имате било какви прашања за користење, ве молиме контактирајте со нас во секое време директно, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа во работни денови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат