• Новак
EuisdanAA 100mm Мотоцикл Имајќи Опрема Двојно Нога Puller Алатка Постави W Завртка Болт(Juego де herramientas де extractor де doble пита де engranaje де rodamiento де motocicleta де 100 mm един perno де torni

EuisdanAA 100mm Мотоцикл Имајќи Опрема Двојно Нога Puller Алатка Постави W Завртка Болт(Juego де herramientas

DEN 316.56

Достапност
Достапно за нарачка

Вкупна Големина : 12 x 8.1 x 3.2 cm / 4.7" x 3.3" x 1.26" (L*W*T).Име на производ : Две Нога Puller Алатка;Материјал : Метал;Боја : Месинг Тон, Црна;Стандард : 100mm;.Ноктот Големина : 10.6 x 2 x 1.3 см / 4.17" x 0.8" x 0.51" (L*W*T);Конец Кол : 0.9 cm / 0.35".Завртка Топ платно Големина : 7.3 x 0.55 cm / 2.87" x 0.22" (L*D);Вкупната Тежина : 329g(Tamaño del perno del tornillo : 7.3 x 0.55 cm / 2.87" x 0.22" (L * D); Peso вкупно : 329g.Пакет Содржина : 1 x Две Нога Puller Алатка;2 x Завртка Болт : 2 x Завртка Болт(Contenido del paquete : 1 x Herramienta extractora де dos пити; 2 x Perno де tornillo : 2 x Perno де tornillo.Euisdan AA 100mm Мотоцикл Имајќи Опрема Двојно Нога Puller Алатка Постави W Завртка Bolt Two канџи дизајн, месинг тон и црна боја, работи совршено на скутер мотоцикл лого и опрема, лесен за употреба.Направен од метал материјал во месинг тон, доста добро puller алатка.Опис на Spanish Juego де herramientas де extractor де doble пита де engranaje де rodamiento де motocicleta де 100 mm един perno де tornillo Tamaño вкупно : 12 x 8.1 x 3.2 cm / 4.7" x 3.3" x 1.26" (L * W * T) Nombre del producto : Herramienta extractora де dos пити; Материјал : Метал; Боја : Tono де latón, Гора; Estándar : 100 mm;Tamaño де ла garra : 10.6 x 2 x 1.3 см / 4.17" x 0.8" x 0.51" (L * W * T); Diámetro де ла rosca : 0.9 cm / 0.35"Tamaño del perno del tornillo : 7.3 x 0.55 cm / 2.87" x 0.22" (L * D); Peso вкупно : 329g Contenido del paquete : 1 x Herramienta extractora де dos пити; 2 x Perno де tornillo : 2 x Perno де tornillo.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Qiilu Слајд Чекан Отстранување Алатка за Полнење 5pcs Внатрешни Надворешни Опрема Имајќи Puller Поставите Отстранување

Лого отстранување алатка сет е идеален за влечење брзини, лежишта, надворешниот трки, маснотии прскалки

DEN 1679.76