• Новак
GEDORE 1101 КТ-1.29/3K Топката Имајќи Extractor Поставена во i-BOXX 72 Модул

GEDORE 1101 КТ-1.29/3K Топката Имајќи Extractor Поставена во i-BOXX 72 Модул

DEN 21560.40

Достапност
Достапно за нарачка

Топката имајќи extractor поставите повеќе од 40 топката лежишта.За отстранување на топката лежишта кои се и двете се на вратило и во сместувањето.Не-деструктивни отстранување на длабоко-мило топката лежишта, без демонтажа бунари; нема потреба да се вежба отвори имајќи кафез (не chipping).GEDORE се залага за една универзална, сеопфатна понуда на high-end алатки, специјални алатки.На GEDORE квалитет ветување е врз основа на 100 години од фалсификување надлежност.Најблиску се обрнува внимание на секој детал на секоја поединечна GEDORE алатка : квалификуван персонал, интелигентни изградба, прва класа материјали и современи методи на производство.GEDORE 2964430 топката имајќи Extractor, утврдени во i-boxx 72 модул топката имајќи Extractor поставите повеќе од 40 топката лежишта за отстранување на топката лежишта кои се и на окно и на домување не-деструктивни отстранување на длабоко-мило топката лежишта, без демонтажа бунари; нема потреба да се вежба отвори имајќи кафез (не chipping).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Qiilu Слајд Чекан Отстранување Алатка за Полнење 5pcs Внатрешни Надворешни Опрема Имајќи Puller Поставите Отстранување

Лого отстранување алатка сет е идеален за влечење брзини, лежишта, надворешниот трки, маснотии прскалки

DEN 1679.76