• Новак
Titanfall 2 (Xbox Еден)

Titanfall 2 (Xbox Еден)

DEN 239.28

Достапност
Достапно за нарачка

Волшебна Единствен Играч Кампања – Чекор, за да На Граница како Милициски rifleman со аспирации да стане Пилот.Подлабоко Мултиплеер Акција – Со шест бренд-нови Титаните, домаќин на смртоносна нови Пилот способности, проширена customisation систем, нови начини и многу повеќе.Игра со Пријателите, или да Направи Нови – социјалната ткиво на Titanfall 2, Мрежи го прави брзо и лесно да се игра со пријатели, стари и нови.Платформа За Прикажување : Xbox Еден | Издание : Стандард.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат