• Новак
Mass Effect Andromeda (PS4)

Mass Effect Andromeda (PS4)

DEN 595.68

Достапност
Достапно за нарачка

Mass Effect : Andromeda зема играчи да Andromeda галакси, многу подалеку од Млечниот Пат Има, играчи ќе ја води нашата борба за нов дом во непријателска територија како Pathfinder - лидер на воено-обучени истражувачи Ова е приказната на човештвото е следната глава, се покажува, и играчот избори во текот на играта на крајот ќе се утврди нашиот опстанок.Игра како Pathfinder - лидер на тимот на воено-обучени истражувачи - со длабока прогресија и customisation системи, Ова е приказна за хуманоста е следната глава, се покажува, и играчот избори во текот на играта на крајот ќе се утврди нашиот опстанок во Andromeda Галакси.Како ќе се одвиваат мистерии на Andromeda Галакси и надеж за човештвото, лежи на рамената - мора да се запрашате Колку далеку ќе оди?.Платформа За Прикажување : Play Station 4 | Издание : Игра само.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат