• Новак
Про Еволушн Фудбал 2011 - Sony PSP

Про Еволушн Фудбал 2011 - Sony PSP

DEN 1939.20

Достапност
Достапно за нарачка

Целосна Контрола : ЈСВ Продукции има зголемена 360-степен полагање сооднос, нудејќи невиден ниво на контрола над секој помине, шут, фрли-во, преку топката и lofted преку топки.Шут & Издржливост Мерач : Во прилог на генерички моќ мерач, Шут & Издржливост метар детали играчот е точно ниво на фитнес.Постојано спринт ќе има негативно влијание врз перформансите и статистика.Нов Дефанзивец AI : Бранители, сега се одржи на своите позиции природно, наместо да си поигруваше со топки, кои влегуваат од нивната надлежност и работа за да се затвори напаѓачот на сила грешки.Анимација и Играч Физика : ЈСВ Продукции има потполно преработени секој елемент на во-игра анимација.Брзина на Игра : На ново ниво на контрола, значи дека ЈСВ 2011 ужива повеќе различни темпо на игра, која зависи од ситуацијата во рака.Доведување ќе интензитетот на реални во играта искуство / Доведе вашиот тим до победа или се соочуваат со порази / ESRB Оценка E Секого.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат