• Новак
Хенк Haney Светот Голф - PC

Хенк Haney Светот Голф - PC

DEN 2013.60

Достапност
Достапно за нарачка

Нов Курс видови, Шампионатот Голф, на Теренот и Постава, Par 3, Лудиот Голф, Мини Голф и повеќе.Нови начини на игра, вклучувајќи Stableford, Пракса, Nearst Pin, Најдолго Диск итн.Подобрена подготви далечина, дозволувајќи им на целиот предмет да бидат прикажани во далечината.Огромна Вредност Вклучува Бонус Целосна должина Хенк Haney DVD! $24.99 Вредност.Шампионатот Голф 20 полни 18 дупка курсеви.Нов графички ефекти вклучувајќи и подобрено осветлување и сенка систем за објекти и терени нормално мапата детали мапата мега текстура и повеќе.Par 3 * Теренот и Постава * Опсег.Врвен gamplay функционалност и контрола.Платформа за : PC.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат