• Новак
Хенк Haney Светот Голф [Преземете]

Хенк Haney Светот Голф [Преземете]

DEN 420.00

Достапност
Достапно за нарачка

Сите нови физика моторот, со користење на реални податоци.Дваесет и достапни курсеви надвор од кутијата, со дополнителни курсеви, достапни за симнување, вклучувајќи реално, лиценциран курсеви.Шампионатот Голф - 20 полни 18 дупка курсеви.Par 3 Теренот и Постава Опсег.Лудиот Голф - 2 наставни предмети Мини Голф.Платформа за : PC Преземете.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат