• Новак
SOONHUA MS11 1600DPI Жичен Светлото USB Глушец Ергономски Гејмерски Лаптоп Канцеларија Гејмер Глувчето Глувци

SOONHUA MS11 1600DPI Жичен Светлото USB Глушец Ергономски Гејмерски Лаптоп Канцеларија Гејмер Глувчето Глувци

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пренослив дизајн и мини димензии, мала тежина ќе ви овозможи да се носат за да се насекаде сакате. 1600 DPI жичен глувчето, висока чувствителност до 1600 DPI овозможува на глувчето да работат повеќе флексибилно без одлагање.Погоден за windows XP/Vista/7/8/10 и mac OS.Plug and play, по приклучување примачот на компјутер со USB интерфејс, на глувчето ќе работат нормално без софтвер или на возачот се бара.Ергономски дизајн, удобно handfeel.Овој жичен глувчето ви помогнат да го контролираат вашиот компјутер лесно.По приклучување на приемник на компјутерска USB порта, на глувчето ќе работат нормално без софтвер или на возачот се бара.И висока чувствителност до 1600 DPI овозможува оптички глувчето за да работат повеќе флексибилно без одлагање.Карактеристики : 1. 1600 DPI жичен глувчето, висока чувствителност до 1600 DPI овозможува на глувчето да работат повеќе флексибилно без одлагање.2. Ергономски дизајн, удобно handfeel.3. Plug and play, по приклучување примачот на компјутер со USB интерфејс, на глувчето ќе работат нормално без софтвер или на возачот се бара.4. Пренослив дизајн и мини димензии, мала тежина ќе ви овозможи да се носат за да се насекаде сакате.5. Погоден за windows XP/Vista/7/8/10 и mac OS.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Mouse Tracking резолуција : 1600 DPISize : околу 12 * 7 * 3cm / 4.7 * 2.8 * 1.2 in Buttons : 4 копчиња +1 wheel Application : За windows XP/Vista/7/8/10 и mac OSPackage листа : 1 * Глувчето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат