• Новак
YERZ Bunny Мелење Ноктот Подлога,Зајакот Лава Брусење Заби Камен Хрчак Џвакање Играчка за Chinchilla Стаорец Gerbil морско свинче Еже

YERZ Bunny Мелење Ноктот Подлога,Зајакот Лава Брусење Заби Камен Хрчак Џвакање Играчка за Chinchilla Стаорец

DEN 540.48

Достапност
Достапно за нарачка

Направен од природни лава камен, идеален материјал за глодар миленици мелење на нивните заби.Стави воденичен камен во кафез кога ќе го користите.На мали животни ќе се игра од страна на самите себе, мелење на нивните заби и мелење на нивните канџи.Погоден за Хрчак ублажи, Безбедно и трајни производи за вашето домашно милениче.Вашето домашно милениче може да биде удобно да се репродуцира на тоа и џвакање на, доведе до грижа за вашиот миленик и да се спречи нога injuire и други кожни болести.Совршена како нула одбор, копање платформа за зајаци мали миленици во кафез, многу здравје, за љубов домашно милениче да се џвака и жлебот на ноктите.Избегнете вашето домашно милениче каснувања кафез или мебел.Идеална за мали миленичиња ублажи миленици за да ги задржат своите заби чиста , здрава и трим, е одлична за ментална стимулација,Дизајниран со каналите за зајакот пети нил clipper, и нека chinchilla и зајакот нула да се спречи долги нокти.Пакет Се Вклучени : 1* Зајакот Мелење Ноктот Подлога.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат