• Новак
Wallup Игри Хокеј Игра, Хокеј Снимање Пракса Целна Игра со Винил Ѕид Мат, Хокеј Стап, 2 Затворени Хокеј Топки

Wallup Игри Хокеј Игра, Хокеј Снимање Пракса Целна Игра со Винил Ѕид Мат, Хокеј Стап, 2 Затворени Хокеј Топки

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

ИНТЕРАКТИВНА ЗАТВОРЕН ИГРИ : Оваа хокеј игра за момчиња и девојчиња доаѓа со винил ѕид хокеј цел целта, две мека внатрешна хокеј топки, кои оставете ги вашите ѕидови дент - слободни и пластични хокеј стап.Децата ќе имаат експлозијата се обидува да ја погоди целта, без разлика дали тие се игра во тимови за точки или само практикување на нивните снимки.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија НАЧИН ДА се ПРАКТИКУВААТ СНИМАЊЕ : А забава-спин на хокеј обука опрема, без потреба за обемна хокеј цел!Стратешки поставени дупки им помогне на играчите пракса прави тешко да зачувате снимки.Внатрешна хокеј топки се завиткани во јамка материјал, обезбедување на силна одржи на хокеј вештини цел.МОЖЕ да БИДЕ ОТСТРАНЕТ ОД ЅИДОТ И ПОВТОРНО да се ПРИМЕНУВА : Да се применуваат, едноставно тргни го задниот надвор и да се држи до било кој ѕид површината.Не-оштетување, висок квалитет на винил е бојата-безбедно и може да биде отстранет од ѕидот и повторно примени во друг простор.КРАЈНАТА ХОКЕЈ на мраз ПОДАРОЦИ ЗА МОМЧИЊА & ДЕВОЈКИ : во Потрага за совршен дождлив ден затворен играта или само простор за заштеда на хокеј играчки?Оваа винил мат е разумна големина на 48 инчи x 24 инчи, може да се вклопи во било condo, стан, гаража или дома.НОСИВОСТ НА ЗАБАВА ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД : Ние сме толку сигурни дека вашите деца ќе го сакам нашите спортски играчки, ние нудиме 100% пари гаранција за враќање кога не сте задоволни.Тоа доаѓа со една пластична хокеј стап и две топки се опфатени во "јамка" материјал за да се осигура дека тие се држиме до цели!.Разумно големина на 48" x 24", тоа може да се вклопат во било condo, стан, гаража или дома!.На топки се меки и squishy, што значи нема повеќе марки или вдлабнатини на вашите ѕидови!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат