• Новак
LK150 6.5 mm Средината Мерач Пластични Домашни Плетење Машина Вклучува Предиво Игли Додатоци за Возрасни/Деца

LK150 6.5 mm Средината Мерач Пластични Домашни Плетење Машина Вклучува Предиво Игли Додатоци за Возрасни/Деца

DEN 1823.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мали димензии, мала тежина, лесно да се носат.Нејзините специјално дизајнирани ролери ограничени latch игла гарантира мазна и тивка работа.На 6.5 mm средината на мерач за плетење машина погоден за повеќето рачно плетење предиво.Комбинацијата на рачно плетење и машина за плетење во голема мера ја подобрува плетење ефикасност.Неговата едноставност на дизајн и леснотијата на користење ќе и се даде забава и задоволство плетење од самиот почеток.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Pelnotac Џемпер Плетење Алатка,Пренослив Кружни Двојно Зашилени Игли,Висока Цврстина и Жилавост, Корозија‑Отпорни

Плетење игла е направен од carbonized бамбус, кој има висока цврстина и жилавост, и е повеќе еколошки.Иглата в

DEN 1485.60

Заврши Плетење и Капчиња Додатоци, Плетење Алатка за Полнење Плетење Материјали за Полнење со Плетење Бод Маркери

Тоа е многу практично и корисно за вашиот плетила.Она што е Во Комплет : 1 buc складирање торба 1 buc плетење

DEN 263.76