• Новак
Glorex 5 00 2005 80 см Кружно Плетење Игла - Мулти-Боја

Glorex 5 00 2005 80 см Кружно Плетење Игла - Мулти-Боја

DEN 381.36

Достапност
Достапно за нарачка

Кружни игла за плетење.Идеален за круг и површина за плетење.Должина : 80 cm.Големина на игла : 2,5 mm.За crocheting марами, џемпери итн.Кружни игли за плетење се идеални за кружни или површината за плетење.Па може да се удобно скокач, јакни, марами и многу повеќе.Ќе добиете 80 cm долги кружно плетење игла со дебелина од 2,5 mm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заврши Плетење и Капчиња Додатоци, Плетење Алатка за Полнење Плетење Материјали за Полнење со Плетење Бод Маркери

Тоа е многу практично и корисно за вашиот плетила.Она што е Во Комплет : 1 buc складирање торба 1 buc плетење �

DEN 263.76