• Новак
40-12HF9 Висок Притисок Два Начин Вентил, Агол, 9/16in OD, 40000 PSI

40-12HF9 Висок Притисок Два Начин Вентил, Агол, 9/16in OD, 40000 PSI

DEN 8649.36

Достапност
Достапно за нарачка

Не-ротирачки матични совети.Не матични приспособување се потребни. 9/16" OD Цевка Големина, 40000 PSI, HF9 Конекција. 1/8" Orifice, 1-1/2" Дебелина, 5-5/8" Должина.Висок Притисок, Опрема Компанија (Хип) 40-12 HF9 Висок Притисок Два Начин Вентил, Агол, 9/16in OD, 40000 PSI.Не-ротирачки совет произлегува се стандард за on-off услуга и да обезбедат долг живот на вентил места.Жлезди и јаки за цевки се обезбедени.Материјали вклучуваат висока затегнувачка тип 316 од не ' рѓосувачки челик тела и најтврдокорните 17-4 PH нерѓосувачки челик долниот дел произлегува.Тефлон пакување (450°F) е стандард.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат