• Новак
DYNWAVE Празни Капчиња Кука Торба за Чување Торбичка Плетење Комплет Случај Прекрасна Печатени Мачки

DYNWAVE Празни Капчиња Кука Торба за Чување Торбичка Плетење Комплет Случај Прекрасна Печатени Мачки

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Уредни, здрав патент затворање осигурајте се дека вашиот објект безбедна, и двоен слој дизајн може да помогне да ги зачувате вашите повеќе капчиња tools.Големина : прибл. 17.5 14.5 x cm/6.9 x 5.7 инчи, одговара на вашите сите различни големини на капчиња needles.Net за вашиот капчиња додатоци.Пренослив дизајн е совршен за патување или crocheting насекаде, како , парк, дома или на работа.Совршен дизајн го задржува игли и додатоци е видлив.Добро организиран случај.Чувајте ги сите на едно место.Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина, прекрасна мачка шема, мода и издржливи.Опис : - Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина, прекрасна мачка шема, мода и издржливи. Големина на : прибл. 17.5 14.5 x cm/6.9 x 5.7 инчи, одговара на вашите сите различни големини на капчиња needles.Net за вашиот капчиња додатоци. - Уредни, здрав патент затворање осигурајте се дека вашиот објект безбедна, и двоен слој дизајн може да помогне да ги зачувате вашите повеќе капчиња tools. - Совршен дизајн го задржува игли и додатоци е видлив.Добро организиран случај.Чувајте ги сите на едно место. - Пренослив дизајн е совршен за патување или crocheting насекаде, како , парк, дома или на работа.Пакетот Вклучува : 1 Парче Капчиња Кука Случај Торба(Без Додатоци Се Вклучени).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат