• Новак
harayaa Преносни Капчиња Кука Случај Патент Торба за Шиење Алатки Организатор Носителот - Сива

harayaa Преносни Капчиња Кука Случај Патент Торба за Шиење Алатки Организатор Носителот - Сива

DEN 364.80

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен случај одговара на вашите сите различни големини на капчиња игли, може да се стави на капчиња случај со капчиња куки во вашиот ранец или чанта.Пренослив дизајн е совршен за патување или crocheting насекаде, како аеродром, парк, дома или на работа.Компактен капчиња куки патент случај складирање торба направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, издржлив и преносни.Уредни, здрав патент затворање осигурајте се дека вашиот објект безбедна, и двоен слој дизајн може да помогне да ги зачувате вашите повеќе капчиња tools.Совршен дизајн го задржува игли и додатоци е видлив.Добро организиран случај.Чувајте ги сите на едно место.Боја : Сива.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат