• Новак
DAS LEBEN Нерѓосувачки Челик Соларни Ѕид Светлина Отворено LED Светла Водоотпорен Градина Дома Ограда Пејзаж Walkway Патио Светилка

DAS LEBEN Нерѓосувачки Челик Соларни Ѕид Светлина Отворено LED Светла Водоотпорен Градина Дома Ограда Пејзаж

DEN 329.28

Достапност
Достапно за нарачка

✅【Лесна Инсталација】Без жици се потребни. ✅【БЕЗ Електрична енергија Сметка】Нема цена за осветлување, придвижуван од Сонцето.Употреба на завртки вклучени со светла, место тоа вертикално или утврдат станот по било раб на скалите, палуба и ограда.Ве молиме проверете ги дали светлата ќе светне или не(1.Ве молиме откине заштитен филм на соларен панел при користење на тоа .Светлината е осветлување, ве Молиме да го користите нормално 2.Пакување листа : 1pcs*скалило светлината ве Молиме да бидат сигурни да се купи, ние ќе ви обезбедиме со 100% задоволително по-продажбата на услугата.Овие светлина нели вклучите , ве молиме да се повлече од изолација лист кога го користите .Кога светилка е целосно наполнета, може да се користат неколку дена, дури и во дождливото време.✅【Автоматско вклучување/Исклучување На】Нашиот сончев чекор светла се за автоматско полнење во текот на денот, и автоматско осветлување во текот на ноќта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат