• Новак
DAS LEBEN Нерѓосувачки Челик Соларни Ѕид Светлина Отворено LED Светла Водоотпорен Градина Дома Ограда Пејзаж Walkway Патио Светилка

DAS LEBEN Нерѓосувачки Челик Соларни Ѕид Светлина Отворено LED Светла Водоотпорен Градина Дома Ограда Пејзаж

DEN 329.28

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме откине заштитен филм на соларен панел при користење на тоа .Цврсто запечатени батеријата кутија може да издржи различни средини, нема потреба да се грижите за квалитетот на прашањата.4 WProduct големина : 10*5*8cm Net тежина : околу 110 grams Packing метод : OPP bag Warm Забелешки : 1. ✅【Лесна Инсталација】Без жици се потребни.Кога светилка е целосно наполнета, може да се користат неколку дена, дури и во дождливото време.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки steel Solar панел : polysilicon 2 V80ma Battery : АА 600mah LED : 4pcs SMD led lights Power : 0.Пакување листа : 1pcs*скалило светлината ве Молиме да бидат сигурни да се купи, ние ќе ви обезбедиме со 100% задоволително по-продажбата на услугата.Употреба на завртки вклучени со светла, место тоа вертикално или утврдат станот по било раб на скалите, палуба и ограда. ✅【Широка Примена】Совршена идеја за осветлување и декорација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат