• Новак
Танцот Во Ритамот на Вашиот Тапан Калај Знак Ѕид Плоча Ѕид Уметност Смешно Подароци за Човекот Пештерата Кафулиња Бар, Паб Клуб Дома изјави 8x12 Инчен

Танцот Во Ритамот на Вашиот Тапан Калај Знак Ѕид Плоча Ѕид Уметност Смешно Подароци за Човекот Пештерата Кафулиња

DEN 225.36

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Висок квалитет метал / калај.Големината на метал калај знак : за 8x12 инчи (20x30cm).Можете да ги купите овие метал калај знаци како различни празник подароци за семејството и пријателите.Убава пакување дефинитивно ќе ги направи како овој дар.Нашите метал калај знаци е погодна за ѕид декорација на било кој ресторан, бар, гаража, место на живеење, за статистика.На стара изглед на овие метал калај знаци е нашиот уникатен ретро старомодна дизајн, со цел да ги направи своите декоративен ефект поголем.Тие се сосема нов метал калај знаци, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Големина : 8x12 во | Боја : Tangsz061112.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Метал Лав Глава Ѕид Уметност Модерна Лав Глава Ѕид Оркестарот Геометриски Метал Ѕид Скулптура Африка Тематските

Соодветна Големина : металик соба оркестарот е околу 50 x 40 см / 20 x 16 инчи, погоден за вас да се користи как

DEN 719.76