• Новак
Метал Гроздобер Калај Знак Оркестарот-Елени за Дома Кафе Барот, Продавница Смешно Ретро Ѕид Уметност Знак 12 X 8 (1(126))

Метал Гроздобер Калај Знак Оркестарот-Елени за Дома Кафе Барот, Продавница Смешно Ретро Ѕид Уметност Знак 12

DEN 1888.80

Достапност
Достапно за нарачка

КЛАСИЧЕН ГРОЗДОБЕР ОРКЕСТАРОТ : На елени има добри морални, но исто така е познато како "дрво џуџиња"!Со носталгични метал знаци, Донесе среќен и страстен романтичен начин на живот во вашиот дом,кафе, ресторан indor или на отворено.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ на ПЕЧАТЕЊЕ ПЕЧАТЕЊЕ : Направен од Високо-квалитет, Бледнеат-отпорни калај, која ќе трае со Години.ЛЕСНО ДА се ОТКАЖАМ УМЕТНОСТ : Овој лесен метал калај знак доаѓа со Пред-Drilled Дупки за Лесно да Виси.Го ПРАВИ СОВРШЕН ПОДАРОК : Овие смешни,ретро и модерен знаци се совршен подарок за да се даде за речиси секоја прилика.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ние сме толку сигурни во нашите производи што ако не сте задоволни испрати назад за целосна.За нашиот производ - Боја : Како на фотографии е прикажано. - Материјал : алуминиумски лимови, метал. Големина На : Прибл. 20 * 30cm/ 7.87 * 11.81 инчен(L * W). -Дупка со Дијаметар : За 0.3 цм/ 0.12 инч. - Ова калај знак гроздобер декоративни слика е изработена со преклопени рабови за безбедност и стабилност. -Направен од калај и намерно избледени / носи, овој знак е сигурен да додадете ретро изглед на вашиот дом, бар или паб, кујната.За нашите услуги, Ние сме посветени да ви донесе најдобар квалитет најмногу прифатлива цена. -Од деталите за пакување ние спроведе строга контрола на квалитетот.Ако имате проблем да ги споделите со нас и ние ќе го направи тоа право или рефундирање на пари. -ние и ветуваме да одговори во рок од 24 часа и ви нуди најдобри услуги.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Метал Мачка Уметност 2 Парчиња Метал Ѕид Уметност Геометриски Мачка Декорација Ѕид Силуета Декорација Минималистички

Домот подарок : Овие мачка ѕидни украси имаат квалитетен материјал и прекрасен изглед, тие не се погодни

DEN 431.76

Нова Уметност Калај Знак Гроздобер Ретро Метал Калај Знак Погоден за Домашни Кафе Бар, Паб на Пиво Ѕид Декорација

Четири мали преdrilled дупки во секој агол на оваа слика, може да се монтира на ѕид од страна на ноктите на 4

DEN 1183.20

Божиќ Дедо мраз и Девојка Метал Знак Гроздобер Свети Подарок Санки Автомобил Ѕид Оркестарот Дома Дневна Соба

Рабовите На Секоја Тин Знак Се Валани И Hemmed За Безбедно Ракување.Производ Големина : 8 инчен x 12 инчи.Посе�

DEN 1895.76

Нова Уметност Калај Знак Гроздобер Ретро Метал Калај Знак Погоден за Домашни Кафе Бар, Паб на Пиво Ѕид Декорација

Description This декоративни класично сликарство е направен со преклопени рабови за безбедност и стабилност. В

DEN 2390.40